Video klipų adaptavimas

Kokybiška vaizdinė reklama geriausiomis kainomis

Esame tie, kurie padės įgyvendinti praktiškai bet kokį video projektą. Ieškai kas galėtų sukurti aiškinamąjį, reprezentacinį ar komercinį video klipą? Reikia esamai video reklamai pakeisti tekstą, garsą ar kitus elementus? Adaptuoti? Reikia visko kuo skubiau ir nėra laiko deryboms su kitais kūrėjais? Tuomet padėsime mes! Kiekvienas naujas projektas mums yra malonus iššūkis, kurį visada atliekame maksimaliai kokybiškai.

Animuoti Logotipai

Animuotas logotipas, tai nedidelė investicija į profesionalesnį Jūsų prekinio ženklo išpildymą. Jį galėsite dėti prieš/po kiekvieno savo reklaminio klipo. Bet koks klipas atrodys žaismingiau, bei prisidės prie Jūsų prekinio ženklo įsimenamumo. Išsiskirsite iš konkurentų, nes gan nedaugelis naudoja šį paprastą, bet labai naudingą ir veiksmingą video efektą, kurį su mielu noru padėsime išpildyti.

Kaina nuo 39 €.

Reklaminiai video klipai

Ar žinote faktą, kad bet koks produktas ar paslauga, kuri yra pateikta video formatu - turi apie 85 % didesnę tikimybę būti nupirkta, lyginant su aprašomu tekstu ar paprasta nuotrauka. Kiekvienas, kuris tą supranta, turi savo firmos, paslaugos ar prekės, bent jau paprasčiausią video reklamą, ar aiškinamąjį video. Ne bereikalo visi didieji rinkos žaidėjai reklamuosi televizijoje bei internete būtent VIDEO formatu. Tai yra greičiausia bei efektyviausia. Per mažiausią laiko tarpą galima pateikti daugiausia informacijos. Kaina nuo 79 €.

Klipai lauko ekranams

Kaip ir internetinė, bei televizinė reklama - lauko ekranų reklama taip nenusileidžia populiarumu. Padaromos tikrai geras įspūdis, kai masė žmonių pamato video reklamą ar kitą video informaciją dideliame ekrane. Ši forma labiausiai naudojama lokaliniams bei laiko ribojamiems tikslams, tokiems, kaip greitai įvyksiantis renginys, po 3 dienų besibaigianti akcija, ar tiesiog šalia esančiai vietinės reikšmės įmonei.

Kaina nuo 59 €.


Apie mus

OKO FILMS – tai video reklamos agentūra, vienijanti savo srities profesionalus. Pagrindinis mūsų darbas – kokybiškos video adaptacijos, kurios atitiktų tiek mažų tiek didelių įmonių standartus.

Esame įsikūrę Klaipėdoje, todėl visada galite užsukti ir daugiau papasakoti apie savo idėją bei pageidavimus. Visada esame pasiruošę padėti bei bendradarbiauti.

Tikslai

Kokybė

Dirbame su įvairiais video projektais. Todėl mūsų tikslas kad bet koks mūsų darbas būtų atliktas maksimaliai kokybiškai. Mūsų visada siekiame maksimalaus kainos ir kokybės sąntykio, kurio ieško beveik kiekvienas klientas.

Operatyvumas

Kiekvienas supranta, kad laikas – pinigai. Ypač versle. Todėl visuomet laikomės sutartų terminų. Kai video klipo reikia rytoj – mes jį padarysime iki rytojaus. Suprantama daugeliu atveju tuome išaugs ir klipo kaina.

Laimigas klientas

Mūsų pagrindinis tikslas – laimingas klientas, kuris norėtų sugrįžti. Todėl gerbiame kiekvieną ir stengiamės kad geriausia mūsų reklama būtų iš lūpų į lūpas.

Populiariausi darbai

16%
37%
29%
18%
Load more No more items

“Pelningo verslo paslaptis: žinoti kažką, ko nežino niekas kitas.”

Aristotle Onassis

Adaptavimo Kainos

Pasirinkite video klipo šabloną pagal savo poreikius. Atsiųskite jo nuorodą mums į ns@okofilms.com arba per kontaktų formą. Prisekite savo firmos logotipą bei tekstą.

€ 39

Animuotas logotipas

 • +Šablono kaina
 • Klipo trukmė: iki 10 s.
 • Pagaminsime per 2-3 dienas
 • Maks. taisymai: 1
 • HD kokybė

€ 59

Lauko ekranams

 • Klipo trukmė: iki 15 s.
 • Pagaminsime per 2-3 dienas
 • Maks. taisymai: 2
 • HD kokybė

€ 79

Video iki 60 s.

 • +Šablono kaina
 • Klipo trukmė: iki 60 s.
 • Pagaminsime per 3-4 dienas
 • Maks. taisymai: 3
 • HD kokybė

OKO faktai...

Video gamyba - mums daugiau nei darbas. Kiekviena nauja užduotims mums suteikia ne tik naujus iššūkius - bet kartu ir džiaugsmą, kai matome laimingą klientą. O tuo tarpu...

242

Padaryti darbai

2 460

Darbo valandų

1855

Kavos puodeliai

147

Laimingi klientai

Esame pasiruošę jums padėti

NERIJUS ŠLAPKAUSKAS

Vadybininkas

KĘSTUTIS BABILIUS

Animatorius

EIMANTAS MASIULIONIS

Video dizaineris

GINTARAS VIRKAUSKAS

Video dizaineris

Kontaktai

Parašykite mums

Informacija

OKO FILMS
Bangų g. 5A,
Klaipėda
LT-91250

Reg. nr. 517425

+45 522 22550
+370 622 06657